Krteček - letní tábory pro děti, zimní tábory, výlety

ČLENOVÉ KRTEČKA aneb kdo organizuje naše tábory...

Na této stránce bychom se vám rádi představili. Abychom zde však sami o sobě nebásnili, jak jsme dokonalí (protože všichni víme, co se říká o samochvále), nechali jsme samotné děti na táboře napsat, co si o nás myslí... Můžete si zde tedy přečíst, co si myslí děti o svých vedoucích...

Na posledním táboře s námi byli:

Terka
Hlavní a zároveň "jízdní" vedoucí, která nás zásobuje vším, co je potřeba. Je schopná, milá, vždy trpělivá a zároveň přísná. Má ráda děti.
Ondra
Super šoumen, který vždycky pobaví. Vymýšlí blbosti a je pro každou ptákovinu, a tak s ním opravdu nikdy není nuda. Je hodný a zábavný.
Bizzon
Super kutil, super kámoš a kliďas, s Ondrou člen dvojce Pat a Mat. Je hodný, rychlý, a společně s Terkou zajišťuje nákupy na tábor.
Béďa
Náš malý Bivoj, zábavný a hodný. Je velký a vejde se do něj hodně lásky.
Matezz
Přísný vedoucí, který však dokáže dobře poradit a pomoci i v těch nejhorších chvílích a i přes všechnu "přísnost" je nej kámoš. Skvěle hraje na kytaru, učí vázat uzly. Je šikovný, nápomocný a hravý. Šíří dobrou náladu a je hodně živý.
Chunky
Kliďas a pohodář, hodný a spolehlivý. Učí děti střílet z luku, hodně se zapojuje do všech her a je světem neobjevený génius.
Martina
Náš trpasličí lékař. Vždy všem pomůže jak s problémem zdravotním, tak i "normálním", stará se o děti a je hodná. Je s ní sranda, i když se možná málo zapojuje do her. Ale pozor - vaří marodům ČERNÝ ČAJ!
Garfield
Bezvadně hraje na kytaru, blbě dělá ÉČKA. Je hravý, zábavný a pro děti velký vzor.
Zuzka
Hodná, milá, šikovná - super kamarádka, se kterou se dobře povídá.
Péťa
Je hodná, oblíbená, je s ní sranda a vždy pomůže, ale její budíčky nejsou slyšet. Zpívá (bohužel).
Věrka
Dobře vaří, velmi dobře vaří, vaří super žvance. A taky je hodná a veselá. Nej jídla - svíčková, rizota, filé.

Dříve s námi také jezdili a občas se přijedou podívat:

Stará mama
Podle dětí nejlepší vedoucí na našem táboře, zakladatelka Krtečka a dlouholetá hlavní vedoucí. Všichni doufají, že se na svůj post bosse vrátí. Děti jí mají rády a ona je.
Zdeněk
Nástupce Staré Mamy na postu hlavního vedoucího, je velice vzdělaný. Občas je s ním i sranda. Má rád výlety po okolí a poznávání přírody.
Kuba
Jeden z mnohočlenného rodinného klanu Kramlý. Je hodný a milý, různé hry sype přímo z rukávu.
Lukáš
Náš nejmladší člen. Někdy se moc rozčílí, ale když jsou na něj děti hodné, on jim to oplácí a dobře s nimi vychází. Další člen rodinného klanu Kramlý.
Meloun
Nejvyšší člen naší party, webmaster, kameraman a praktikant. Je s námi již od zrodu Krtečka, kdy jezdil ještě jako dítě. Je kreativní a hravý.
Pája
Náš hodný a inteligentní pedagog, je s ním sranda a jeho nevšední humor stojí opravdu za to.
Anda
Je super, moc hodná. Každého skvěle a ráda vyléčí.
webdesign by Meloun © 2002–2023